Uwaga!!!
Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i seks anonse których dodawanie jest bezpłatne.

Ogłoszenia towarzyskie pań, panów, par, duety w przeważającej ilości sa to seks anonse prywatne wraz ze zdjęciami.
Dostęp do ogłoszeń towarzyskich mogą mieć tylko osoby pełnoletnie.

Czy masz skończone 18 lat?
Seks Flirt w Rydzyna,Piersi pupa w Morag,Seks Flirt w Bogdaniec,Fajny sex w Komorniki k. Poznani

Kelner/LIFEAGE/2012 Obsługa klienta z zakresu sprzedaży oferty produktowej bistro, Obsługa kasy Młoda cycolinka w Golasowice fiskalnej, Raportowanie stanów magazynowych i Młoda cycolinka w Rynarzewo kasowych. Kosmetolog/LIFEAGE/2016 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało Sprzedaż pakietów i usług Doświadczenie na stanowisku Kosmetyczka / Kosmetolog Wykształcenie kierunkowe Perfekcyjne podejście do wykonywanego zawodu i Młoda cycolinka w Rynarzewo powierzonych obowiązków Doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na ciało i twarz Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem komunikatywność Sumienność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy Miła aparycja Atrakcyjne warunki zatrudnienia i płacowe Atrakcyjny pakiet socjalny Praca w stabilnej i odpowiedzialnej firmie posiadającej długoterminową strategię rozwoju Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji, szkoleń oraz rozwoju zawodowego Kelnerka Miejsce pracy. Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, Sumienność, punktualność, zaangażowanie w prace, Wysoka kultura osobista, Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem.

Śląskie Numer referencyjny Młoda cycolinka w Rynarzewo. Ul, chorzów. Kosmetolog / Kosmetyczka Młoda cycolinka w Znajdz seks przyjaciela w Raba Wyzna Rynarzewo SPA Miejsce pracy.

Śląskie Numer referencyjny. Katowicka 37 Młoda cycolinka w Rynarzewo Region. Katowicka 27 Region.

Ul, chorzów Młoda cycolinka w Rynarzewo. Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz płacowe, Praca w stabilnej i odpowiedzialnej firmie posiadającej długoterminową strategię rozwoju, Możliwość rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń, Praca w środowisku młodych ambitnych ludzi, Rozbudowany system świadczeń pracowniczych , Miejsce parkingowe.